Krispy Kreme doughnuts!! Ok how many people are envious of me now (Apparently this applies to only those who knows and have tried this brand). Haha apparently i bought 12 doughnuts and ate like 6 of them!!! Hahhahaha over like 3 days of course. The good thing bout Krispy Kreme is u can keep it and when u heat it up again it still taste as good.
Krispy Kreme is like so cheap la. 6 bucks for a dozen. And the best thing is there isnt any line at all la!! Haha and it taste waaay much better than the donut factory or vincco doughnuts! So far 2 of my frens have already placed orders for me to buy them Krispy Krem doughnuts when i get back. I will see how much i can carry coz i also got to buy for myself, frens and relatives too =)
No comments:
Post a Comment